L.M.Serwis

Części do myjni bezdotykowych

Pompa CAT 350

Pompa CAT 350

Pompa CAT 350, to doskonała wysokociśnieniowa pompa renomowanej amerykańskiej firmy CAT PUMPS®. Technologia wykonania z ceramicznymi tłokami zapewnia dużą wytrzymałość i płynny przepływ cieczy. Natomiast zestaw uczelniający daje podwójną ochronę przed zewnętrznymi wyciekami. Głowica pompy CAT 350 jest wykonana z wysokiej jakości materiałów zapewniających długą żywotność. W urządzeniu znajdują się wlewy oleju, dzięki temu w prosty sposób można uzupełniać jego zawartość, co znacznie przedłuża trwałość pompy. Konstrukcja zapewnia wysoką sprawność i niską pulsację. W obudowie zewnetrznej pompy nie ma żadnych szczelin, co gwarantuje bezpieczeństwo pracy. Dobrej jakości uszczelnienie zapobiega przeciekom z korpusu, nawet przy dużych wahaniach temperatury.

Przepływ: 15 l/min
Zakres ciśnienia: 7-150 bar
Obroty: 1420 obr./min.
Maksymalna temperatura: 71°C
Waga: 9 kg

KOD: KAT00123 / CAT350

Przeglądy pogwarancyjne myjni

Zapewniamy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny myjni, wraz z wymianą części zamiennych od renomowanych producentów. Nasi wysoce wyspecjalizowani serwisanci gwarantują zawsze dobrą i niezawodną jakość wykonywanego serwisu. Zaopatrzeni w niezbędne zaplecze techniczne, odpowiednie certyfikaty i szkolenia, gwarantują jakość wykonanego serwisu pogwarancyjnego.

Modernizacja i rozbudowa myjni

Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam oferowanie usług modernizacji i rozbudowy istniejących myjni bezdotykowych, urządzeń myjących o nowe funkcje i programy mycia oraz pielęgnacji dostępnych aktualnie na rynku i w branży myjni bezdotykowych.

Wymiana myjni starych na nowe

Posiadasz stare, leciwe urządzenie myjące, Twoja myjnia bezdotykowa nie spełnia już oczekiwań Twoich i twoich klientów, stała się mało rentowna, a jej serwis i koszty serwisowe zwiększyły się? Zastanawiasz się nad wymianą urządzenia na nowe? Zapytaj w naszym serwisie myjni o rozwiązanie i urządzenie dla Ciebie. 

Copyright © L.M.Serwis Sp. C.. Wszelkie prawa zastrzeżone
wdrożenie i realizacja: studio graficzne bluepoint