L.M.Serwis

Budowa urządzeń myjących

Projektujemy, budujemy i wdrażamy myjnie bezdotykowe oraz systemy myjące

Będąc na co dzień w bezpośrednim kontakcie sprzętowym, serwisując urządzenia myjące rekomendowanych producentów, zyskaliśmy niepowtarzalne doświadczenie w zakresie budowy i konstrukcji urządzeń myjących, myjni bezdotykowych. To doświadczenie pozwala nam na stwierdzenie, które rozwiązania i które urządzenia, części, podzespoły, nadają się do danego typu konstrukcji myjących, które się sprawdzają, a które z czasem stają się wadliwe.

To właśnie dzięki temu doświadczeniu, aktualnie jesteśmy w stanie zaprojektować, dobrać i zbudować odpowiednie urządzenie myjące, spełniające wszystkie zaplanowane wymogi, techniczne, aktualne przepisy, warunki atmosferyczne oraz normy, a przy tym jednocześnie zachować ramy określonego budżetu inwestycyjnego.

Specjalizujemy się w budowie urządzeń myjących z przeznaczeniem dla:

  • użytku codziennego (budowa urządzeń i myjni bezdotykowych)

  • przemysłu (budowa urządzeń i myjni przemysłowych)

  • spedycji i aut ciężarowych (budowa urządzeń i myjni dla spedytorów, aut ciężarowych)

  • rolnictwa (budowa urządzeń myjących i myjni rolniczych)

Nasi projektanci oraz serwisanci są do Państwa dyspozycji. Doradzimy i przedstawimy rozwiązanie idealne do danego sektora przemysłu, dla rolnictwa, dla spedytorów i myjni pod auta ciężarowe, czy też myjnie i urządzenia myjące dla przemysłu spożywczego i ciężkiego. 

  • budowa myjni bezdotykowych

  • budowa myjni przemysłowych

  • budowa myjni do aut ciężarowych

  • budowa myjni rolniczych

Przeglądy pogwarancyjne myjni

Zapewniamy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny myjni, wraz z wymianą części zamiennych od renomowanych producentów. Nasi wysoce wyspecjalizowani serwisanci gwarantują zawsze dobrą i niezawodną jakość wykonywanego serwisu. Zaopatrzeni w niezbędne zaplecze techniczne, odpowiednie certyfikaty i szkolenia, gwarantują jakość wykonanego serwisu pogwarancyjnego.

Modernizacja i rozbudowa myjni

Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam oferowanie usług modernizacji i rozbudowy istniejących myjni bezdotykowych, urządzeń myjących o nowe funkcje i programy mycia oraz pielęgnacji dostępnych aktualnie na rynku i w branży myjni bezdotykowych.

Wymiana myjni starych na nowe

Posiadasz stare, leciwe urządzenie myjące, Twoja myjnia bezdotykowa nie spełnia już oczekiwań Twoich i twoich klientów, stała się mało rentowna, a jej serwis i koszty serwisowe zwiększyły się? Zastanawiasz się nad wymianą urządzenia na nowe? Zapytaj w naszym serwisie myjni o rozwiązanie i urządzenie dla Ciebie. 

Copyright © L.M.Serwis Sp. C.. Wszelkie prawa zastrzeżone
wdrożenie i realizacja: studio graficzne bluepoint