L.M.Serwis

Serwis myjni bezdotykowych

Ponad 15 lat doświadczenia

Specjalizujemy się w świadczeniu wysokiej jakości usług związanych z budową, rozbudową, modernizacją oraz serwisem myjni bezdotykowych. Serwisem myjni samochodowych zajmujemy się od ponad 15 lat. W czasie tym, dokonaliśmy serwisu setek myjni bezdotykowych w kraju i poza granicami kraju, świadcząc usługi naprawcze, modernizacyjne oraz rozbudowy myjni i budowy nowych urządzeń myjących. W naszym zapleczu posiadamy w pełni wyposażone samochody serwisowe, z mobilnymi stacjami naprawczo-montażowymi, umożliwiającymi naprawę każdej usterki myjni w ciągu kilku godzin. Wysoce profesjonalni i wysoce wyspecjalizowani w serwisie - tak o nas mówią Ci, którzy z nami współpracują na co dzień.

SERWIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Mobilny serwis myjni bezdotykowych z dojazdem na terenie całego kraju.

WYKWALIFIKOWANI SERWISANCI

Wysoce wykwalifikowani serwisanci z wieloletnim doświadczeniem.

SZYBKI CZAS REALIZACJI ZLECENIA

Błyskawiczna reakcja na zgłoszenie serwisowe myjni.

GWARANCJA JAKOŚCI USŁUG

Gwarancja jakości oferowanych usług serwisowych.

Nasi serwisanci to wysoce wyspecjalizowani profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w świadczeniu usług naprawczych myjni bezdotykowych. Swoje doświadczenie praktyczne uzyskiwali przez lata na licznych szkoleniach serwisowych największych producentów myjni bezdotykowych, jak i w codziennych zmaganiach z usterkami na myjniach w całym kraju.

Działamy na terenie całego kraju

Nasi serwisanci są do dyspozycji 24H

mapa działania serwisu L.M.Serwis

Posiadane certyfikaty umożliwiają naszym serwisantom myjni bezdotykowych, pracę z każdym rodzajem myjni samochodowej, nie zależnie od modelu i producenta urządzenia. Gwarantujemy szybką lokalizację usterki oraz udostępniamy możliwość doboru rozwiązania naprawy wadliwego bezdotykowego urządzenia myjącego, tak by właściciel myjni, miał możliwość wyboru rozwiązania idealnego pod swoje oczekiwania.

Posiadamy doświadczenie w naprawie i serwisie wszystkich dostępnych na polskim rynku myjni samochodowych bezdotykowych, wszystkich producentów takich jak ehrle, bfk, istobal i inni. W portfolio realizacji mamy również rozbudowę i modernizację myjni bezdotykowych tych producentów, a w ostatnim czasie popularnością cieszy się rozbudowa myjni bezdotykowej o system piany aktywnej, który oferujemy w naszej usłudze serwisowej.

Prowadzimy sprzedaż i montaż części do myjni bezdotykowych, wysokociśnieniowych, wszystkich producentów myjni bezdotykowych w europie, zapewniamy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, wraz z przeglądami okresowymi umożliwiającymi określenie zużycia i stan aktualny myjni. Doradzamy w bieżących sprawach związanych z eksploatacją myjni, pod względem wydajności i doboru chemii samochodowej.

Dostępność części zamiennych

Wszystkich producentów myjni samoobsługowych

Do państwa dyspozycji podczas wyceny i serwisu myjni bezdotykowej udostępniamy szereg części zamiennych do wszystkich modeli myjni. Nasi serwisanci i nasz magazyn części zamiennych jest wyposażony we wszystkie części zamienne do myjni bezdotykowych, oryginalne części do myjni samochodowych lub też sprawdzone zamienniki. Wszystkie części zamienne dostępne są w 24-48 godzin od zgłoszenia zapotrzebowanie, w opcji wysyłki lub usługi z montażem. 

Przeglądy pogwarancyjne myjni

Zapewniamy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny myjni, wraz z wymianą części zamiennych od renomowanych producentów. Nasi wysoce wyspecjalizowani serwisanci gwarantują zawsze dobrą i niezawodną jakość wykonywanego serwisu. Zaopatrzeni w niezbędne zaplecze techniczne, odpowiednie certyfikaty i szkolenia, gwarantują jakość wykonanego serwisu pogwarancyjnego.

Modernizacja i rozbudowa myjni

Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam oferowanie usług modernizacji i rozbudowy istniejących myjni bezdotykowych, urządzeń myjących o nowe funkcje i programy mycia oraz pielęgnacji dostępnych aktualnie na rynku i w branży myjni bezdotykowych.

Wymiana myjni starych na nowe

Posiadasz stare, leciwe urządzenie myjące, Twoja myjnia bezdotykowa nie spełnia już oczekiwań Twoich i twoich klientów, stała się mało rentowna, a jej serwis i koszty serwisowe zwiększyły się? Zastanawiasz się nad wymianą urządzenia na nowe? Zapytaj w naszym serwisie myjni o rozwiązanie i urządzenie dla Ciebie. 

Copyright © L.M.Serwis Sp. C.. Wszelkie prawa zastrzeżone
wdrożenie i realizacja: studio graficzne bluepoint