L.M.Serwis

Modernizacja myjni rozbudowa

Świadczymy szeroki zakres usług związanych z modernizacją i rozbudową myjni

Powstające coraz to nowsze technologie i rozwiązania myjące nie muszą wymuszać od razu wymiany całego urządzenia i elementów myjących. Zazwyczaj wystarczy modernizacja urządzenia myjącego.

Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam oferowanie usług modernizacji i rozbudowy istniejących myjni bezdotykowych, urządzeń myjących o nowe funkcje i programy mycia oraz pielęgnacji dostępnych aktualnie na rynku i w branży myjni bezdotykowych.

Modernizacja lub rozbudowa może się odnosić do poszczególnych części urządzenia myjącego lub całego panelu lub szafy z urządzeniem myjącym. W zależności od zapotrzebowania lub zużycia urządzenia, oferujemy częściową lub całościową modernizację myjni bezdotykowej. W ramach modernizacji i rozbudowy myjni wykonujemy prace:

  • wymiana części urządzenia myjącego

  • modernizacja elementów myjni na bardziej ekonomiczne i wydajniejsze
  • rozbudowa programów myjących
  • rozbudowa myjni o program piany aktywnej
  • modernizacja paneli z programami myjącymi
  • rozbudowa myjni o dodatkowe programy myjące
  • rozbudowa myjni o dodatkowe stanowiska myjące
  • modernizacja myjni pod specjalistyczne środki myjące

Modernizacji i rozbudowie poddajemy nie tylko same urządzenia myjące, ale też i całe stanowiska, czy całe myjnie bezdotykowe. Posiadamy w swojej ofercie rozwiązania pełnych boksów myjących, wiat wraz ze ściankami działowymi, banerami, po szafy i panele sterujące, a wszystko w unikalnej grafice dostosowane do kolorystyki firmy i całej myjni.

Przeglądy pogwarancyjne myjni bezdotykowych

Zapewniamy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny myjni, wraz z wymianą części zamiennych od renomowanych producentów. Nasi wysoce wyspecjalizowani serwisanci gwarantują zawsze dobrą i niezawodną jakość wykonywanego serwisu.

Wymiana myjni starych na nowe

Posiadasz stare, leciwe urządzenie myjące, Twoja myjnia bezdotykowa nie spełnia już oczekiwań Twoich i twoich klientów, stała się mało rentowna, a jej serwis i koszty serwisowe zwiększyły się? Zastanawiasz się nad wymianą urządzenia na nowe? Zapytaj w naszym serwisie myjni o rozwiązanie i urządzenie dla Ciebie. 

Copyright © L.M.Serwis Sp. C.. Wszelkie prawa zastrzeżone
wdrożenie i realizacja: studio graficzne bluepoint