L.M.Serwis

Wymiana urządzeń myjących

Prowadzimy usługę kompleksowej wymiany myjni starcyh na nowe urządzenia myjące

Posiadasz stare, leciwe urządzenie myjące, Twoja myjnia bezdotykowa nie spełnia już oczekiwań Twoich i twoich klientów, stała się mało rentowna, a jej serwis i koszty serwisowe zwiększyły sie? Zastanawiasz się nad wymianą urządzenia na nowe? Zapytaj w naszym serwisie myjni o rozwiązanie i urządzenie dla Ciebie.

Dostarczamy znane i sprawdzone gotowe rozwiązania do myjni bezdotykowych, renomowanych producentów, jak również posiadamy zaplecze techniczno-technologiczno-projektowe, które umożliwia nam, zaprojektowanie, budowę oraz instalację myjni, stanowiska, urządzanie skonstruowanego pod Twoje oczekiwania, bazująca na renomowanych częściach.

Zapytaj w naszym serwisie o rozwiązanie dla Ciebie. Nasi doświadczeni serwisanci na pewno podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i opiniami na temat dostępnych rozwiązań myjących.

Modernizacja i rozbudowa myjni

Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam oferowanie usług modernizacji i rozbudowy istniejących myjni bezdotykowych, urządzeń myjących o nowe funkcje i programy mycia oraz pielęgnacji dostępnych aktualnie na rynku i w branży myjni bezdotykowych.

Przeglądy pogwarancyjne myjni bezdotykowych

Zapewniamy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny myjni, wraz z wymianą części zamiennych od renomowanych producentów. Nasi wysoce wyspecjalizowani serwisanci gwarantują zawsze dobrą i niezawodną jakość wykonywanego serwisu.

Copyright © L.M.Serwis Sp. C.. Wszelkie prawa zastrzeżone
wdrożenie i realizacja: studio graficzne bluepoint