L.M.Serwis

Przeglądy pogwarancyjne

Świadczymy usługi przeglądu pogwarancyjnego myjni samoobsługowych

L.M. Serwis - Serwis myjni bezdotykowych, świadczymy kompleksowe przeglądy gwarancyjne oraz pogwarancyjne myjni bezdotykowych wraz z przeglądami okresowymi umożliwiającymi określenie zużycia i stan aktualny myjni.

Zapewniamy wsparcie techniczne i doradcze w bieżącej eksploatacji myjni bezdotykowej. Zapewniamy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny myjni, wraz z wymianą części zamiennych od renomowanych producentów. Nasi wysoce wyspecjalizowani serwisanci gwarantują zawsze dobrą i niezawodną jakość wykonywanego serwisu. Zaopatrzeni w niezbędne zaplecze techniczne, odpowiednie certyfikaty i szkolenia, gwarantują jakość wykonanego serwisu pogwarancyjnego.

Świadczymy usługi z zakresu:

  • serwis pogwarancyjny myjni bezdotykowych

  • przegląd serwisowy myjni bezdotykowych
  • serwis gwarancyjny myjni bezdotykowych
  • przegląd i serwis urządzeń myjących bezdotykowych
  • określenie aktualnego stanu technicznego myjni bezdotykowej

  • określenie kosztorysu serwisu myjni bezdotykowej

Na przegląd serwisowy swojej myjni możesz się umówić bezpośrednio telefonicznie lub za pomocą kontaktu elektronicznego. Nasi serwisanci są do Państwa dyspozycji.

Modernizacja i rozbudowa myjni

Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam oferowanie usług modernizacji i rozbudowy istniejących myjni bezdotykowych, urządzeń myjących o nowe funkcje i programy mycia oraz pielęgnacji dostępnych aktualnie na rynku i w branży myjni bezdotykowych.

Wymiana myjni starych na nowe

Posiadasz stare, leciwe urządzenie myjące, Twoja myjnia bezdotykowa nie spełnia już oczekiwań Twoich i twoich klientów, stała się mało rentowna, a jej serwis i koszty serwisowe zwiększyły się? Zastanawiasz się nad wymianą urządzenia na nowe? Zapytaj w naszym serwisie myjni o rozwiązanie i urządzenie dla Ciebie. 

Copyright © L.M.Serwis Sp. C.. Wszelkie prawa zastrzeżone
wdrożenie i realizacja: studio graficzne bluepoint