L.M.Serwis

Części do myjni bezdotykowych

Szczotka 6 cm z Turbo-Injectorem 1,6 1/4 IG

Szczotka 6 cm z Turbo-Injectorem 1,6 1/4 IG

Zestaw zawiera szczotkę 6 cm z naturalnym włosiem, stalową płytę montażową szczotki, plastikową nakładkę osłaniającą oraz zmodernizowany wtryskiwacz powietrza. Najlepsze efekty uzyskujemy przy ciśnienu pomiędzy 20-150 bar. Jednak już przy ciśnieniu 5 bar widać efekty w postaci gęściejszej piany na powierzchni mytego samochodu. Maksymalna temperatura to 50 °C.

KOD: KAT00297

Przeglądy pogwarancyjne myjni

Zapewniamy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny myjni, wraz z wymianą części zamiennych od renomowanych producentów. Nasi wysoce wyspecjalizowani serwisanci gwarantują zawsze dobrą i niezawodną jakość wykonywanego serwisu. Zaopatrzeni w niezbędne zaplecze techniczne, odpowiednie certyfikaty i szkolenia, gwarantują jakość wykonanego serwisu pogwarancyjnego.

Modernizacja i rozbudowa myjni

Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam oferowanie usług modernizacji i rozbudowy istniejących myjni bezdotykowych, urządzeń myjących o nowe funkcje i programy mycia oraz pielęgnacji dostępnych aktualnie na rynku i w branży myjni bezdotykowych.

Wymiana myjni starych na nowe

Posiadasz stare, leciwe urządzenie myjące, Twoja myjnia bezdotykowa nie spełnia już oczekiwań Twoich i twoich klientów, stała się mało rentowna, a jej serwis i koszty serwisowe zwiększyły się? Zastanawiasz się nad wymianą urządzenia na nowe? Zapytaj w naszym serwisie myjni o rozwiązanie i urządzenie dla Ciebie. 

Copyright © L.M.Serwis Sp. C.. Wszelkie prawa zastrzeżone
wdrożenie i realizacja: studio graficzne bluepoint