L.M.Serwis

Części do myjni bezdotykowych

Pompa AQUA HC897 220 VAC

Pompa AQUA HC897 220 VAC

Elektromagnetyczna pompa dozująca, o stałym przepływie, o regulacji skoku od 0-100%. Pompa posiada dwie skale regulacji impulsów od 0-100% oraz od 0-20%. Sterowanie analogowe, kontrolka niskiego poziomu, LED'owy wyświetlacz, zawór odpowietrzający. Możliwość montażu na ścianie lub na poziomej stopie montażowej.

wydajność: do 14 l/h
ciśnienie: do 12 bar
zasilanie: 240VAC - 50/60H
klasa zabezpieczenia: IP 65

Zestaw zawiera płytki do montażu ściennego oraz na powierzchni poziomej
- głowica pompy PVDF
- membrana pompy PTFE
- kulki zaworów PTFE
- uszczelki/O-ringi Viton®
- sprężynowy zawór wtryskowy Hastelloy-PTFE
- złączki do węży i zawór stopowy PVDF

KOD: KAT00554 / CAT310STG

Przeglądy pogwarancyjne myjni

Zapewniamy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny myjni, wraz z wymianą części zamiennych od renomowanych producentów. Nasi wysoce wyspecjalizowani serwisanci gwarantują zawsze dobrą i niezawodną jakość wykonywanego serwisu. Zaopatrzeni w niezbędne zaplecze techniczne, odpowiednie certyfikaty i szkolenia, gwarantują jakość wykonanego serwisu pogwarancyjnego.

Modernizacja i rozbudowa myjni

Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam oferowanie usług modernizacji i rozbudowy istniejących myjni bezdotykowych, urządzeń myjących o nowe funkcje i programy mycia oraz pielęgnacji dostępnych aktualnie na rynku i w branży myjni bezdotykowych.

Wymiana myjni starych na nowe

Posiadasz stare, leciwe urządzenie myjące, Twoja myjnia bezdotykowa nie spełnia już oczekiwań Twoich i twoich klientów, stała się mało rentowna, a jej serwis i koszty serwisowe zwiększyły się? Zastanawiasz się nad wymianą urządzenia na nowe? Zapytaj w naszym serwisie myjni o rozwiązanie i urządzenie dla Ciebie. 

Copyright © L.M.Serwis Sp. C.. Wszelkie prawa zastrzeżone
wdrożenie i realizacja: studio graficzne bluepoint