L.M.Serwis

Części do myjni bezdotykowych

Pistolet AURA WEEP (niebieski) SWIVEL

Pistolet AURA WEEP (niebieski) SWIVEL

Gwint wewnętrzny GW1/4" od strony lancy,
Gwint obrotowy wewnętrzny GW 3/8" od strony węza
Mrozoodporny z otwartym obiegiem (weep).
Przepływ 1,1 L/min

Pistolet AURA mrozoodporny z otwartym obiegiem weep ( przepuszczający zarówno na niskim jak i wysokim ciśnieniu) z gwintem obrotowym F 3/8"

KOD: KAT00129

Przeglądy pogwarancyjne myjni

Zapewniamy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny myjni, wraz z wymianą części zamiennych od renomowanych producentów. Nasi wysoce wyspecjalizowani serwisanci gwarantują zawsze dobrą i niezawodną jakość wykonywanego serwisu. Zaopatrzeni w niezbędne zaplecze techniczne, odpowiednie certyfikaty i szkolenia, gwarantują jakość wykonanego serwisu pogwarancyjnego.

Modernizacja i rozbudowa myjni

Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam oferowanie usług modernizacji i rozbudowy istniejących myjni bezdotykowych, urządzeń myjących o nowe funkcje i programy mycia oraz pielęgnacji dostępnych aktualnie na rynku i w branży myjni bezdotykowych.

Wymiana myjni starych na nowe

Posiadasz stare, leciwe urządzenie myjące, Twoja myjnia bezdotykowa nie spełnia już oczekiwań Twoich i twoich klientów, stała się mało rentowna, a jej serwis i koszty serwisowe zwiększyły się? Zastanawiasz się nad wymianą urządzenia na nowe? Zapytaj w naszym serwisie myjni o rozwiązanie i urządzenie dla Ciebie. 

Copyright © L.M.Serwis Sp. C.. Wszelkie prawa zastrzeżone
wdrożenie i realizacja: studio graficzne bluepoint