L.M.Serwis

Części do myjni bezdotykowych

Pistolet AURA LP WEEP (zielony) 3/8" GW SWIVEL

Pistolet AURA LP WEEP (zielony) 3/8" GW SWIVEL

Ciśnienie max. 210 bar
Temperatura max. 150 °C
Przepływ 25L/min
Gwint wewnętrzny F1/4" od strony lancy,
Gwint wewnętrzny F 3/8"(swivel) obrotówka od strony węza

Pistolet AURA mrozoodporny z zamkniętym obiegiem weep (przepuszczający na niskim ciśnieniu ) z gwintem obrotowym GW 3/8"

KOD: KAT00073

Przeglądy pogwarancyjne myjni

Zapewniamy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny myjni, wraz z wymianą części zamiennych od renomowanych producentów. Nasi wysoce wyspecjalizowani serwisanci gwarantują zawsze dobrą i niezawodną jakość wykonywanego serwisu. Zaopatrzeni w niezbędne zaplecze techniczne, odpowiednie certyfikaty i szkolenia, gwarantują jakość wykonanego serwisu pogwarancyjnego.

Modernizacja i rozbudowa myjni

Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam oferowanie usług modernizacji i rozbudowy istniejących myjni bezdotykowych, urządzeń myjących o nowe funkcje i programy mycia oraz pielęgnacji dostępnych aktualnie na rynku i w branży myjni bezdotykowych.

Wymiana myjni starych na nowe

Posiadasz stare, leciwe urządzenie myjące, Twoja myjnia bezdotykowa nie spełnia już oczekiwań Twoich i twoich klientów, stała się mało rentowna, a jej serwis i koszty serwisowe zwiększyły się? Zastanawiasz się nad wymianą urządzenia na nowe? Zapytaj w naszym serwisie myjni o rozwiązanie i urządzenie dla Ciebie. 

Copyright © L.M.Serwis Sp. C.. Wszelkie prawa zastrzeżone
wdrożenie i realizacja: studio graficzne bluepoint