L.M.Serwis

Części do myjni bezdotykowych

Pistolet 365+ z lancą pianową ST-75 obieg otwarty WEEP

Pistolet 365+ z lancą pianową ST-75 obieg otwarty WEEP

Ciśnienie max.310 bar
Przepływ 25 L/min
Temperatura max. 150 °C

Profesjonalna lanca pianująca z przedłużką ST-9.1 ( 245 mm) i dyszą pianującą ST-75, oraz mrozoodpornym pistoletem 365+ z obiegiem otwartym (WEEP).
Piana jest nakładana na powierzchnię za pomocą pistoletu pianowego ze zintegrowaną końcówką spieniającą ST- 75 z injektorem powietrza, który wytwarza idealną mieszaninę.

KOD: KAT00251

Przeglądy pogwarancyjne myjni

Zapewniamy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny myjni, wraz z wymianą części zamiennych od renomowanych producentów. Nasi wysoce wyspecjalizowani serwisanci gwarantują zawsze dobrą i niezawodną jakość wykonywanego serwisu. Zaopatrzeni w niezbędne zaplecze techniczne, odpowiednie certyfikaty i szkolenia, gwarantują jakość wykonanego serwisu pogwarancyjnego.

Modernizacja i rozbudowa myjni

Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam oferowanie usług modernizacji i rozbudowy istniejących myjni bezdotykowych, urządzeń myjących o nowe funkcje i programy mycia oraz pielęgnacji dostępnych aktualnie na rynku i w branży myjni bezdotykowych.

Wymiana myjni starych na nowe

Posiadasz stare, leciwe urządzenie myjące, Twoja myjnia bezdotykowa nie spełnia już oczekiwań Twoich i twoich klientów, stała się mało rentowna, a jej serwis i koszty serwisowe zwiększyły się? Zastanawiasz się nad wymianą urządzenia na nowe? Zapytaj w naszym serwisie myjni o rozwiązanie i urządzenie dla Ciebie. 

Copyright © L.M.Serwis Sp. C.. Wszelkie prawa zastrzeżone
wdrożenie i realizacja: studio graficzne bluepoint