L.M.Serwis

Części do myjni bezdotykowych

Osłona dyszy ST-10 Czarna SS

Osłona dyszy ST-10 Czarna SS

winty GW1/4" GW 1/4" ze stali nierdzewnej'
Ciśnienia max. 500 bar

Osłona dyszy EASYWASH ST-10 została wykonana z wysokiej jakości tworzywa i elastycznej gumy w kolorze czarnym. Posiada dwa gwinty wewnętrzne GW1/4" i jest przystosowana do lanc z gwintem zewnętrznym GZ1/4".
Nadaje się do pracy przy użyciu zimnej i gorącej wody. Odpowiednia do dysz GZ1/4” NPT.

KOD: KAT00093

Przeglądy pogwarancyjne myjni

Zapewniamy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny myjni, wraz z wymianą części zamiennych od renomowanych producentów. Nasi wysoce wyspecjalizowani serwisanci gwarantują zawsze dobrą i niezawodną jakość wykonywanego serwisu. Zaopatrzeni w niezbędne zaplecze techniczne, odpowiednie certyfikaty i szkolenia, gwarantują jakość wykonanego serwisu pogwarancyjnego.

Modernizacja i rozbudowa myjni

Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam oferowanie usług modernizacji i rozbudowy istniejących myjni bezdotykowych, urządzeń myjących o nowe funkcje i programy mycia oraz pielęgnacji dostępnych aktualnie na rynku i w branży myjni bezdotykowych.

Wymiana myjni starych na nowe

Posiadasz stare, leciwe urządzenie myjące, Twoja myjnia bezdotykowa nie spełnia już oczekiwań Twoich i twoich klientów, stała się mało rentowna, a jej serwis i koszty serwisowe zwiększyły się? Zastanawiasz się nad wymianą urządzenia na nowe? Zapytaj w naszym serwisie myjni o rozwiązanie i urządzenie dla Ciebie. 

Copyright © L.M.Serwis Sp. C.. Wszelkie prawa zastrzeżone
wdrożenie i realizacja: studio graficzne bluepoint