L.M.Serwis

Części do myjni bezdotykowych

Kompletna lanca z pistoletem 365+ WEEP i osłoną dyszy Easywash

Kompletna lanca z pistoletem 365+ WEEP i osłoną dyszy Easywash

Lanca zagięta 600 mm
Ciśnienie Max 310 bar
Temperatura 150 °C
Pistolet 365 (weep ) mrozoodporny, obieg otwarty / Przepływ 45 L/min

Profesjonalna lanca easywash wykonana ze stali nierdzewnej z izolacją odlewaną soft, pistoletem 365+ weep i osłoną dyszy ST-10

Funkcje dodatkowe: opatentowany system wspomagania spustu SERVO obniżający o 90% siłę potrzebną do trzymania spustu i o 40% siłę potrzebną do jego naciśnięcia

KOD: KAT00098

Przeglądy pogwarancyjne myjni

Zapewniamy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny myjni, wraz z wymianą części zamiennych od renomowanych producentów. Nasi wysoce wyspecjalizowani serwisanci gwarantują zawsze dobrą i niezawodną jakość wykonywanego serwisu. Zaopatrzeni w niezbędne zaplecze techniczne, odpowiednie certyfikaty i szkolenia, gwarantują jakość wykonanego serwisu pogwarancyjnego.

Modernizacja i rozbudowa myjni

Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam oferowanie usług modernizacji i rozbudowy istniejących myjni bezdotykowych, urządzeń myjących o nowe funkcje i programy mycia oraz pielęgnacji dostępnych aktualnie na rynku i w branży myjni bezdotykowych.

Wymiana myjni starych na nowe

Posiadasz stare, leciwe urządzenie myjące, Twoja myjnia bezdotykowa nie spełnia już oczekiwań Twoich i twoich klientów, stała się mało rentowna, a jej serwis i koszty serwisowe zwiększyły się? Zastanawiasz się nad wymianą urządzenia na nowe? Zapytaj w naszym serwisie myjni o rozwiązanie i urządzenie dla Ciebie. 

Copyright © L.M.Serwis Sp. C.. Wszelkie prawa zastrzeżone
wdrożenie i realizacja: studio graficzne bluepoint