L.M.Serwis

Profesjonalna chemia samochodowa

Proszek Transnet Superbox PO

Proszek Transnet Superbox PO

Specjalny proszek przeznaczony do boksów samoobsługowych, działa na myte powierzchnie nie tylko chemicznie, ale także mechanicznie. Konsystencja proszku uwzględnia wymagania „ślimacznicy” dozującej, nie zlepia się w bryłki pod wpływem wilgoci, zapewniając równomierne dozowanie. Duże nasycenie tenzydami czyni ten produkt niezwykle skutecznym, przy zachowaniu restrykcyjnych norm środowiskowych. Produkt posiada bardzo przyjemny zapach – również na stanowisku mycia.

Pojemność: 25 kg

Przeglądy pogwarancyjne myjni

Zapewniamy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny myjni, wraz z wymianą części zamiennych od renomowanych producentów. Nasi wysoce wyspecjalizowani serwisanci gwarantują zawsze dobrą i niezawodną jakość wykonywanego serwisu. Zaopatrzeni w niezbędne zaplecze techniczne, odpowiednie certyfikaty i szkolenia, gwarantują jakość wykonanego serwisu pogwarancyjnego.

Modernizacja i rozbudowa myjni

Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam oferowanie usług modernizacji i rozbudowy istniejących myjni bezdotykowych, urządzeń myjących o nowe funkcje i programy mycia oraz pielęgnacji dostępnych aktualnie na rynku i w branży myjni bezdotykowych.

Wymiana myjni starych na nowe

Posiadasz stare, leciwe urządzenie myjące, Twoja myjnia bezdotykowa nie spełnia już oczekiwań Twoich i twoich klientów, stała się mało rentowna, a jej serwis i koszty serwisowe zwiększyły się? Zastanawiasz się nad wymianą urządzenia na nowe? Zapytaj w naszym serwisie myjni o rozwiązanie i urządzenie dla Ciebie. 

Copyright © L.M.Serwis Sp. C.. Wszelkie prawa zastrzeżone
wdrożenie i realizacja: studio graficzne bluepoint